Pokalbių svetainė  ,,Atvirumo s@la“ tėvams ir vaikams internetinėje erdvėje

,,Atvirumo s@la“– unikali, analogų neturinti interaktyvi, virtuali biblioterapinio pobūdžio platforma, sukurta vaikams ir jų tėvams emocinio intelekto lavinimui, terapiniam pokalbiui ir diskusijai, aptariant ir padedant  įveikti aktualias šeimai ir vaikui gyvenimiškas problemas. „Atvirumo s@los“ virtualius pokalbius/diskusijas vaikų ir tėvų grupėse – vykdo psichologas, jų metu skaitomi trumpi literatūriniai tekstai, kurių pagalba aptariamos problemos ar rūpesčiai, kuriuos realiame gyvenime patiria tėvai ir vaikai. Užsiėmimų dalyviai virtualioje platformoje jaučiasi saugūs, nes juose dalyvauja kaip veikėjai „avatarai“, todėl virtualus pokalbis vyksta išsaugant anonimiškumą, galint drąsiai dalintis problemomis ir rūpesčiais.

Visi dalyviai  po virtualių pokalbių užsiėmimų, bet kuriuo laiku gali jungtis prie žaidimo  ir atnaujinti bei keisti savo veikėjo – ,,avataro“ išvaizdą, aprangą ir į sekantį užsiėmimą „ateiti“ kitu įvaizdžiu. Be pagrindinių užsiėmimų – pokalbių dalyviai gali – virtualiai „apsigyventi“ saloje ir naudojant įvairius virtualius įrankius modeliuoti, keisti ir kurti norimą aplinką. Už dalyvavimą biblioterapiniuose užsiėmimuose kiekvienas dalyvis renka taip vadinamus „karmos“ taškus, kuriuos gali išleisti įvairioms virtualioms priemonėms, kuriant virtualią salą.

Ši virtuali programa, tai viena iš projekto ,,Augti ir auginti: kompleksinė psichikos sveikatos ugdymo programa“ (remiama Vilniaus miesto savivaldybės) krypčių.

Norinčius dalyvauti, kviečiame registruotis el. paštu: musunameliai@gmail.com

Užsiėmimuose kviečiame dalyvauti mažiausiai du šeimos narius (vaikas ir vienas iš tėvų ar globėjų). Dalyvaujančių vaikų amžius nuo 9 iki 14 metų.

Grupiniai užsiėmimai pogrupiui (du vaikų pogrupiai ir du tėvų pogrupiai) vyks vieną kartą per savaitę.

Biblioterapinių užsiėmimų atmintinė

  • Užsiėmimai su psichologu vyksta kartą per savaitę. Numatytu laiku jungiasi grupė dalyvių ir psichologas juos perkelia į virtualią pokalbių erdvę.
  • Vaikų ir tėvų grupiniai užsiėmimai vyksta skirtingu laiku.
  • Biblioterapinio pobūdžio platforma ,,Atvirumo s@la“ yra instaliuojama į asmeninį kompiuterį, todėl reikalinga Microsoft Windows operacinė sistema.
  • Jungiantis prie virtualių seansų su psichologu, reikalingas geras interneto ryšys ir ausinės su mikrofonu.

Seansų metu su Jumis bendraus psichologė Rasa Prašmuntienė.

Į visus iškylančius ir rūpimus klausimus prašome kreiptis el. paštu į biblioterapinių užsiėmimų administratorius: Rita Vasilevskienė,  rita_aug@yahoo.com ir Justina Tamulytė, justina.tamulyte@vcb.lt Arba susisiekti telefonu 8 5 2670693.

Projekto vadovas Rita Venskūnienė, r.venskuniene@vcb.lt

© Programą draudžiama kopijuoti ir platinti bet kokia forma ar būdu.