Interaktyvi pokalbių platforma „Atvirumo s@la“

„Atvirumo s@la“ – interaktyvi, virtuali terapijos platforma įvairaus amžiaus žmonėms. Šioje platformoje, dalyviai gali jaustis saugiai, kadangi jiems garantuojamas anonimiškumas (dalyviai susikuria virtualius veikėjus -,,avatarus” ir ,,ateina” į virtualius susitikimus su jais).

Visi dalyviai  po virtualių užsiėmimų, bet kuriuo laiku gali jungtis prie žaidimo  ir atnaujinti bei keisti savo „avataro“ išvaizdą, aprangą ir į sekantį užsiėmimą „ateiti“ kitu įvaizdžiu.

Be pagrindinių užsiėmimų – pokalbių dalyviai gali – virtualiai „apsigyventi“ saloje ir naudojant įvairius virtualius įrankius modeliuoti, keisti ir kurti norimą aplinką.

Už dalyvavimą užsiėmimuose kiekvienas dalyvis renka taip vadinamus „karmos“ taškus, kuriuos gali išleisti įvairioms virtualioms priemonėms, kuriant virtualią salą.

Šios platformos tikslas: padėti vaikams ir jų tėvams ugdyti ir lavinti emocinį intelektą, kurti terapinį pokalbį ir diskusiją, aptariant ir padedant įveikti aktualias šeimai ir vaikui gyvenimiškas problemas.BIBLIOTERAPIJA VIRTUALIOJE PLATFORMOJE ATVIRUMO S@LA

„Atvirumo s@los“ virtualius biblioterapinius pokalbius/diskusijas vaikų, paauglių ir tėvų grupėse – vykdo psichologas.

Terapinio pokalbiu metu yra skaitomi trumpi literatūriniai tekstai. Dalyviai analizuoja perskaitytas ištraukas ir yra kviečiami refleksijai apie savo problemas ar rūpesčius, kuriuos realiame gyvenime patiria tėvai, vaikai ir paaugliai.

Jūsų laukia 7 užsiėmimų ciklas.


Biblioterapijos užsiėmimų laikas (vyksta vieną kartą per savaitę):

Trečiadienis
Vaikų grupė14:00-15:00
Tėvų grupė18:00-19:00

Biblioterapijos užsiėmimus veda psichologė Rasa Prašmuntienė


DAILĖS TERAPIJA VIRTUALIOJE PLATFORMOJE ATVIRUMO S@LA

„Atvirumo s@los“ virtualius dailės terapijos užsiėmimus vaikų grupėje – vykdo dailės terapeutas, jų metu kūrybinė raiška tampa bendravimo būdu, padedančiu saugiai išreikšti emocijas, dalintis išgyvenimais.

Čia gilinamasi į tai, ką ,,kalba” piešinys, kokią vidinę tikrovę jis atspindi. Dailės terapijoje nevertinama, kaip nupiešėte, o koncentruojamasi į tai, kas ,,pasakoma per piešinį”.

Dailės terapijos užsiėmimų laikas (vyksta vieną kartą per savaitę):

Trečiadieniais
I grupė17:00-18:00
II grupė18:00-19:00
Dailės terapijos užsiėmimus veda dailės terapeutė Aušra Stasiulevičienė


Norinčius dalyvauti, kviečiame registruotis:
https://shorturl.at/fzDKP

Į visus iškylančius ir rūpimus klausimus prašome kreiptis el. paštu į užsiėmimų administratorę:
Ritą Vasilevskienę,  rita_aug@yahoo.com arba susisiekti telefonu 8 5 2670693.

Į užsiėmimus registruojantis kaip šeimai, kviečiame dalyvauti mažiausiai du šeimos narius (vaikas ir vienas iš tėvų ar globėjų).

Dalyvaujančių vaikų amžius nuo 9 iki 14 metų.Projekto vadovė Rita Venskūnienė, rita.venskuniene@vcb.lt

© Šią programą draudžiama kopijuoti ar platinti

Šią virtualią programą remia Lietuvos kultūros taryba